Zincir

Zincir

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
rating

14 Ayar Altın 2.5mm Dorika Dizgi Kolye

11.780₺

Güneşin en yumuşak dokunuşunu yakalayan bu zincir, zarafetin simgesi. İnce işçiliği ve incelikle işlenmiş detaylarıyla, bu zincir, her adımda yüzyıllar boyu sürmüş bir sanat geleneğini anlatıyor. A..

rating

14 Ayar Altın Gurmet Zincir

5.770₺

Bu zincir, her bir halkasında ustalıkla işlenmiş detaylarıyla, göz kamaştırıcı bir sanat eserine dönüşüyor. Her bir parçası, titizlikle seçilmiş altının muhteşem parlaklığıyla, kendine özgü bir hik..

rating

14 Ayar Altın Küp Detaylı Zincir

4.640₺

Bu zincir, zarafetin ve modernliğin mükemmel buluşması. Bu özel tasarım, her bir küpün incelikle işlenmiş detaylarıyla, şıklığınızı ve tarzınızı yansıtırken, her adımda sizi büyülü bir dünyaya götü..

rating

14 Ayar Altın Küp Dizi Kolye

15.250₺

Bu kolye, her bir küpünün içinde gizlenmiş masalsı bir hikaye anlatıyor. Bu özel tasarım, incelikle işlenmiş detaylarıyla ruhunuzu ve tarzınızı yansıtırken, her adımda sizi duygusal bir yolculuğa ç..

rating

14 Ayar Altın Singapur Zincir

11.350₺

Singapur Zincir, asaletin ve sıra dışı zarafetin özgün bir temsilcisi. Bu özel tasarım, her bir halkasında incelikle işlenmiş detaylarıyla, göz kamaştırıcı bir dansın ritmini yansıtırken, her adımd..

rating

14 Ayar Altın Top Detaylı Zincir

3.150₺

Bu zincir, her bir topunun içinde saklı olan incelikle işlenmiş detaylarıyla, hayatın muhteşem dansını yansıtıyor. Bu zarif tasarım, her adımda sizi masalsı bir dünyaya götürürken, her bir parçasıy..

rating

14 Ayar Altın Zincirli Ata Lira Kolye

32.700₺

Ata Liralı Kolye, geçmişin ve geleceğin eşsiz bir buluşması. Bu özel tasarım, her bir halkasında binlerce anının ve hatıranın izlerini taşırken, her adımda sizi köklerinizi keşfetmeye davet ediyor...

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)