Harf-İsim Kolye

Harf-İsim Kolye

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)
rating

14 Ayar Altın 2 Harf Kırlangıç Kolye

7.540₺

Gökyüzünün özgür ruhunu ve sevginin ebedi sembolü olan kırlangıçların dansıyla süslenmiş bu kolye, incelik ve anlamın mükemmel bir kombinasyonunu sunuyor. Her bir harf, altının sıcak dokunuşuyla bi..

rating

14 Ayar Altın 3cm Harf Kolye

8.700₺

Kişisel tarzınızı öne çıkarmanın en zarif yolu; bu kolye, incelikle işlenmiş her bir detayıyla kişiliğinizi yansıtıyor. Her bir harf, özenle işlenmiş altının sıcak dokunuşuyla bütünleşerek benzersi..

rating

14 Ayar Altın 3D Harf Kolye

7.250₺

Zarifliğin ve derinliğin eşsiz bir ifadesi; bu üç boyutlu harf kolye, benzersiz boyutlarıyla göz kamaştırıyor. Her bir detayıyla derinliği simgeleyen bu kolye, özgün tarzınızı vurgulamak için tasar..

rating

14 Ayar Altın 3D Harf Kolye - 1 Harf

5.740₺

Zarifliğin ve derinliğin mükemmel bir birleşimi; bu kolye, benzersiz boyutlarıyla göz kamaştırıyor. Her bir detayıyla derinliği simgeleyen bu kolye, özgün tarzınızı vurgulamak için tasarlandı. Üç b..

rating

14 Ayar Altın Bulut Harf Kolye - 1 Harf

5.075₺

Adeta gökyüzünden ilham alan bu kolye, zarif bulut motifiyle harmanlanmış muhteşem bir estetik sunuyor. Bulutların özgürce dans ettiği gibi, bu kolye de her bir harfi eşsiz bir zarafetle taşıyor. A..

rating

14 Ayar Altın Family Kolye

10.900₺

Zamansızlığın ve sonsuzluğun sembolü, bu kolye, sade ve zarif tasarımıyla göz kamaştırıyor. Dairenin ebedi formu, isminizin ölümsüz bir hikayesini anlatıyor. Altının sıcak dokunuşuyla şekillenen bu..

rating

14 Ayar Altın Gurmet Zincir Harf Kolye - 2 Harf

7.250₺

Kişisel tarzınızı ve özgünlüğünüzü yansıtan bu kolye, incelikle işlenmiş her bir detayıyla dikkat çekiyor. Her bir harf, özenle işlenmiş altının sıcak dokunuşuyla bütünleşerek benzersiz bir zarafet..

rating

14 Ayar Altın Gurmet Zincir Tek Harf Kolye

6.090₺

Zarafetin en sade ve etkileyici ifadesi; bu kolye, incelikle işlenmiş her bir detayıyla benzersiz bir özgünlük sunuyor. Her bir harf, altının sıcak dokunuşuyla bütünleşerek özel bir hikaye anlatıyo..

rating

14 Ayar Altın Harf Kolye - 1 Harf

4.640₺

Göz alıcı zarafeti ve kişisel ifadenin mükemmel birleşimi; bu kolye, özenle işlenmiş detaylarıyla benzersiz bir özgünlük sunuyor. Seçtiğiniz harf, altının sıcak dokunuşuyla muhteşem bir bütünlük ol..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)