Teslimat Koşulları

SİPARİŞLERİM NE ZAMAN KARGOYA TESLİM EDİLECEK?

https://www.likyakuyumculuk.com sitesinden alışveriş yapan ziyaretçilerin güvenliği öncelikli olup, sipariş verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolü yapılmaktadır. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

HAFTA SONU SİPARİŞLERİ

Haftasonu Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. Cumartesi veya Pazar günleri verdiğiniz siparişler Pazartesi günü değerlendirmeye alınacaktır.

ADRES BİLGİLERİ

Siparişlerinizi size hızlı bir şekilde ulaştırabilmemiz için adres bilgilerini mümkün olduğu kadar açık yazmalısınız.

SİPARİŞ İLE İLGİLİ HATALAR

Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol etmenizi tavsiye eder, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik olduğu durumlarda bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

YURTDIŞI / KKTC SİPARİŞLERİ

https://www.likyakuyumculuk.com sitesinden Yurtdışı ve KKTC'ye sipariş alımı yapılıp, ürünler 15 gün içerisinde yollanmaktadır.

İADE ŞARTLARI

Satın almış olduğunuz ürünü, size teslim edildikten itibaren 15 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. İade/değişim talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün kullanılmamış ve hasar görmemiş olması gerekmektedir. Özel istek ve talepleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanan veya üzerinde değişiklikler / ilaveler yapılarak size özel hale getirilen ürün veya ürünlerde iade / değişim yapılmaz.