İade Şartları

İADE KOŞULLARI

Satın almış olduğunuz ürünü, size teslim edildikten itibaren 15 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. İade/değişim talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün kullanılmamış ve hasar görmemiş olması gerekmektedir. Özel istek ve talepleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanan veya üzerinde değişiklikler / ilaveler yapılarak size özel hale getirilen ürün veya ürünlerde iade / değişim yapılmaz.

- İade için göndermiş olduğunuz ürünler firmamızın belirlediği uzmanlar tarafından incelenir ve üründe herhangi bir sorun bulunmazsa, iade talebiniz kabul edilir.

- İade talebinizi takip edebilmemiz için ilgili talebinizi e-posta ya da telefon yoluyla bize bildirmeniz gerekmektedir.
*E-posta : info@likyakuyumculuk.com
*Telefon : 0506 403 31 90

 - İade için satın almış olduğunuz ürünü, kullanılmadığından ve hasar görmediğinden emin olarak tüm aksesuarlarıyla ve faturasıyla birlikte anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gönderici ödemeli olarak geri gönderiniz.

  • Kargonuzu iade ederken Alıcı kısmını "Mahmut Ateş”  olarak belirtiniz.
  • Fatura aslı ibraz edilmeksizin iade işlemi yapılmayacaktır.
  • Tarafımıza bildirilmeyen ve Yurtiçi Kargo haricinde yapılan geri gönderimlerde likyakuyumculuk.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.
  • İade Adresimiz: Molla Fenari Mah. Kürkçüler Kapısı Sok. Sabır Han 20/A Beyazıt/İstanbul
  • Her tür sorunuz için 0506 403 31 90 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.